Вікторія Чекурда

Як бути генератором ідей
Власниця івент-компанії «Joy Joy» та мережі дитячих центрів розвитку «WOW kids»
Моя історія в бізнесі розпочалась 4 роки назад із соціального проекту «Сімейні вікенди», метою якого було нагадати нашим українським сім'ям про важливість взаєморозуміння, злагоди, гармонії на своїй маленькій планеті, що називається «МОЯ РОДИНА»
Ми створювали маштабні свята з яскравою розважальною програмою, концертами дітей та зірок, класною анімацією та спільними розвагами дітей та їх батьків.

Проект набирав обороти та ставав популярним і маштабним. На нашій події в ботанічному саду було близько 40 тисяч людей. Звісно, були свої перешкоди...

Довелось боротись з «благодійною політикою України», для якої це був просто бізнес. Спілкування з прокуратурою, незаслужені звинувачення від директора дитячого будинку, який заявив, ніби я шахрайка, що не віддає гроші бідним дітиям. А насправді його не влаштовувала ніяка допомога, представлена в списках їхніх потреб, окрім фінансової.

Ні меблі, ні одяг, ні будь-що інше. Тільки певна сума грошей. Не буду приховувати, саме на цьому етапі у мене були величезні розчарування в соціальній сфері.

Настав час та я зрозуміла, що сумую за великими святами, які у мене виходить організовувати та я вирішила створити своє агенство.

Тепер я могла організовувати свята на лише по схемі «Хочу, як у тебе». Мені вдалось створити свій бренд.

Ось так три роки назад з'явилась компанія «Kids Space Parties», яка дуже швидко подорослішала.

З дитячих свят ми переключились на дні народження дорослих, корпоративи. Звісно, проект потрібно було переназвати, оскільки корпоратив юридичної компанії від «Kids Space Parties» звучав несолідно.

Доволі швидко ми придумали назву «Joy Joy», яка повністю відповідає нашим задумам: свята створюємо легко, весело, завжди з індивідуальним та оригінальним підходом.Я в компанії – генератор ідей!

Нові програми, костюми, шоу.
Якщо в заторі за кермом ви побачите дівчину з патчами та в бігудях, яка малює ескіз нереального поні чи новий костюм ведучому, – придивіться: дуже вірогідно, що це буду я)

Чого тільки у нас не було:
- 40-річчя дитячого садочка "Сонечко" – 80 гостей одягли в дитячі костюми, на вході директор з указкою, уколи слухняності;
- ювілей маленької принцеси в царському маєтку з паперовим шоу в 150 кг, живий єдиноріг на зустрічі;
- вечірка тінейджерів з зеленими чоловічками та Чебурашкою;
- свято на борту справжнього літака.

Мені інколи навіть сняться жахи, що у мене зникли ідеї


Другий мій напрямок - центри "WOW Kids"

У першу чергу – це місце для навчання та розвитку моїх дітей.

Все почалось з того, що я шукала дитячий садочок для своєї дочки, як мама з досвідом, адже двох молодших синів перевозила майже по всім садочкам Києва, зрозуміла, що того ідеального в моєму розумінні садочка-школи немає. Я переговорила з найкращими вчителями, у яких займались мої сини, знайшла нових молодих педагогів, ввела всі предмети для загального розвитку дитини і вперед!

Ми розвиваємо у діток бажання навчатись, дізнаватись щось нове!

Фішка центру – WOW-уроки!

Уявіть емоції дитини, коли його на урок фізкультури повів Супермен!

Або перевірити знання на урок етики прийшла сама принцеса Софія , а на урок англійскої прилетіли на чарівному килимі Алладін та Жасмин.

Діти ніколи не знають, коли відбудеться WOW-урок та з нетерпінням його чекають.
Це є хорошою мотивацією для них.


Дівчата, перетворюйте діло, яким ви марите, в бізнес. Ми маємо творити!
А коли за цю творчість нам ще й платять – це джекпот!

Любите вишивати – продавайте модні брожки. Любите шити – давайте рекламу про свої послуги, а мені одразу контакт, бо я зразу у вас замовлю костюм аніматору.

Любите готувати – ви створені для он-лайн курсу по швидкому приготуванню смачних блюд.


Чого точно не потрібно робити:
  • боятися починати;
  • не вірити в себе;
  • робити паперове шоу в історичному царському маєтку на 150 кг.

Пам'ятайте, що Всесвіт має мільйон можливостей!
І він відкритий для Вас!