Кожна жінка – унікальна!

Lady Boss Club & ZARINA
Кожна жінка – унікальна!
Розділяючи цю філософію та прагнення об'єднати успішних жінок, Lady Boss Club та ювелірний дім ZARINA заявили про своє партнерство.

А все почалося з мрії. Якось на організаційних зборах, обговорювали плани розвитку клубу, Ірина Колесник озвучила своїм партнерам - Світлані, Тетяні та Анні, що давно замислюється, щоб у кожної нашої участниці була особлива прикраса.
Розвиваючи цю ідею, ми наповнили її сенсом – нам потрібна не просто прикраса, а справжній клубний талісман.
За допомогою якого ми зможем донести захоплення та цінність кожної нашої участниці.
Адже це неймовірно бачити, як наші Lady Boss розвивають свої бізнеси, створюють круті продукти та закохують у них своїх споживачів.
Як ці прекрасні та тендітні, на перший погляд бізнес-леді, щоденними діями змінююь світ на краще!
Зарядившись ідеєю, ми прийшли до Заріни Нетовкіної та розповіли їй про своє бажання реалізувати цей проект саме з ювелірним домом ZARINA.
Заріна Нетовкіна - леді, в честь якої бренд отримав своє унікальне ім'я і яка сьогодні продовжує справу своєї мами Наталі Нетовкіної – розвиває компанію.

Ми мріяли реалізувати свою задумку саме з ювелірним домом ZARINA, так як їхня місія основана на прекрасному твердженні, що головна цінність знаходиться всередині кожної жінки: думки, емоції, погляди на життя, а прикраси – це бездоганне доповненя образу та інструмент розкриття індивідуальності.
Щоб підкреслити цінність кожної участниці клубу Lady Boss, ми в колаборації з ZARINA, створили особливий талісман для всіх бізнес-леді.
Це персоналізований браслет з гравіровкою Lady Вoss Сlub та ZARINA з одного боку, а з іншого – кожна наша учасниця зможе нанести щось символічне для себя: індивідуальний знак, ініціали, символіку свого бажання або бізнес-цілі.

Кожен день, коли погляд бізнес-леді буде зупинятись на цьому медальйоні, фокус уваги буде ще більше спрямовувати її на успіх, посилювати мрію та приведе до якнайскорішої реалізації задуманного.
І в цьому – особливе щастя для нас, адже успіх та реалізація учасниць клуба – натхнення та сила спільноти Lady Boss!

Коли браслети були виготовлені ювелірами компанії ZARINA, ми розпочали підготовку святкової події, щоб презентувати партнерство та розділити цю радість з нашими учасницями і партнерами.

В один із вечорів п'ятниці, в центральному бутіку ювелірного бренда ZARINA панувала особлива атмосфера sparkling – сяяли прикраси, шампанське в бокалах та виблискували наші бізнес-леді.
Гості події дізналися зворушливу історію створення бренда ZARINA та головну місію - підкреслювати цінність кожної жінки!
Дуже символічно, що познайомила з компанією та провела ексклюзивну екскурсію сама Заріна Нетовкіна.

Її слова, пронизані любов'ю до своєї справи, надихнули і подарували прекрасний настрій!
В такій sparkling-атмосфері, ми вручили дівчатам пам'ятні браслети. Тепер це стане доброю традицією - дарувати такий талісман новим учасницям Lady Boss Club.
А ми й надалі продовжим втілювати наші сміливі задуми. Попереду ще більше цікавих подій, проектів та колаборацій!

Приєднуйтесь до нашого жіночого клубу Lady Boss Club!